You are here:
Bubble envelop UN3373-ENG 420750
Quantity
Ex. VAT
Incl. VAT
| 100 | € 46,08 | € 46,08 In stock |
| 500 | € 44,79 | € 44,79 In stock |
| 1.000 | € 43,00 | € 43,00 In stock |
| 2.500 | € 40,71 | € 40,71 In stock |
| 5.000 | € 39,27 | € 39,27 In stock |
Price per 100 pieces
| Order number: | 420750 |
| Colour: | White |
| External length: | 200 mm |
| External width: | 275 mm |
| External height: | 50 mm |
| Internal length: | 180 mm |
| Internal width: | 265 mm |
| Pattern: | Kraft paper |
| Closure: | Peel and Seal |
| Transparency: | Non transparent |
| UN3373: | Yes |

