You are here:
100 x 16 with white cap 10ml 420368
Quantity
Ex. VAT
Incl. VAT
| 100 | € 22,30 | € 22,30 In stock |
| 500 | € 19,10 | € 19,10 In stock |
| 1.000 | € 16,73 | € 16,73 In stock |
| 2.500 | € 14,90 | € 14,90 In stock |
| 5.000 | € 13,36 | € 13,36 In stock |
Price per 100 pieces
| Order number: | 420368 |
| Colour: | Transparent |
| Colour: | White |
| External length: | 100 mm |
| Material: | Polypropylene |
| Diameter: | 19 mm |
| Content: | 12 ml |
| Transparency: | Completely transparent |

