You are here:
Container 100ml 460947
Quantity
Ex. VAT
Incl. VAT
| 100 | € 45,70 | € 45,70 In stock |
| 500 | € 39,18 | € 39,18 In stock |
| 1.000 | € 34,27 | € 34,27 In stock |
| 2.500 | € 30,46 | € 30,46 In stock |
| 5.000 | € 27,45 | € 27,45 In stock |
Price per 100 pieces
| Order number: | 460947 |
| Colour: | Transparent |
| Colour: | Blue |
| External length: | 80 mm |
| Material: | Polypropylene |
| Diameter: | 48 mm |
| Content: | 100 ml |
| Transparency: | Completely transparent |
Transparent container 100ml fluid capacity with light blue plastic cap.

