You are here:
Vlakke zakken 170x350mm 463989
Quantity
Ex. VAT
Incl. VAT
| 1.000 | € 160,54 | € 160,54 In stock |
| 5.000 | € 139,38 | € 139,38 In stock |
| 10.000 | € 124,72 | € 124,72 In stock |
| 13.500 | € 132,20 | € 132,20 In stock |
| 25.000 | € 112,43 | € 112,43 In stock |
| 50.000 | € 105,50 | € 105,50 In stock |
Price per 1.000 pieces
| Order number: | 463989 |
| Colour: | Transparent |
| External length: | 350 mm |
| External width: | 175 mm |
| Internal length: | 350 mm |
| Internal width: | 175 mm |
| Material: | LDPE |
| Thickness: | 90 mu |
| Transparency: | Completely transparent |

