You are here:
Rigid Safetybag 3 posities Dutch print 95 kPa 462448
Quantity
Ex. VAT
Incl. VAT
| 100 | € 143,14 | € 143,14 In stock |
| 500 | € 135,57 | € 135,57 In stock |
| 1.000 | € 128,03 | € 128,03 In stock |
| 2.500 | € 119,03 | € 119,03 In stock |
| 5.000 | € 109,98 | € 109,98 In stock |
Price per 100 pieces
| Order number: | 462448 |
| Colour: | White |
| Colour: | Black |
| External length: | 200 mm |
| External width: | 150 mm |
| External height: | 26 mm |
| Material: | polyethylene |
| Thickness: | 70 mu |
| Transparency: | Non transparent |
| P650: | Yes |
| UN3373: | Yes |
| Air Transport: | No |
| Letterpost: | Yes |
| Road Transport: | Yes |

