You are here:
Element 22°C 1000 ml 420655
Quantity
Ex. VAT
Incl. VAT
| 1 | € 77,06 | € 77,06 In stock |
| 5 | € 73,12 | € 73,12 In stock |
| 10 | € 65,56 | € 65,56 In stock |
Price per unit
| Order number: | 420655 |
| Colour: | Green |
| External length: | 210 mm |
| External width: | 160 mm |
| External height: | 40 mm |
| Transparency: | Non transparent |
| P650: | Yes |
| UN3373: | Yes |
| Air Transport: | Yes |
| Road Transport: | Yes |

