You are here:
Cooling element +4°C 2L 420318
Quantity
Ex. VAT
Incl. VAT
| 1 | € 181,25 | € 181,25 In stock |
| 5 | € 168,64 | € 168,64 In stock |
| 10 | € 154,24 | € 154,24 In stock |
Price per unit
| Order number: | 420318 |
| Colour: | Blue |
| External length: | 319 mm |
| External width: | 275 mm |
| External height: | 35 mm |
| Content: | 2000 ml |
| Degrees: | 4 |
| P650: | Yes |
| UN3373: | Yes |
| Road Transport: | Yes |
Cooling elements for +4, -18, -21 of -30 °C of 200, 500, 600, 1.000, 2.000 or 3.000 ml. Suitable for the SilverBag or the BlueLine Box 20L

