You are here:
Cooling accu gel 1 liter 420574
Quantity
Ex. VAT
Incl. VAT
| 1 | € 12,36 | € 12,36 In stock |
| 5 | € 10,82 | € 10,82 In stock |
| 10 | € 9,60 | € 9,60 In stock |
Price per unit
| Order number: | 420574 |
| Colour: | Transparent |
| External length: | 210 mm |
| External width: | 160 mm |
| External height: | 40 mm |
| Transparency: | Non transparent |
| P650: | Yes |
| UN3373: | Yes |
| Air Transport: | Yes |
| Road Transport: | Yes |

