You are here:
BlueLine Bag 5L 420605
Quantity
Ex. VAT
Incl. VAT
| 1 | € 74,91 | € 74,91 In stock |
| 5 | € 68,11 | € 68,11 In stock |
| 10 | € 60,54 | € 60,54 In stock |
Price per unit
| Order number: | 420605 |
| Colour: | Blue |
| Colour: | Black |
| External length: | 290 mm |
| External width: | 130 mm |
| External height: | 180 mm |
| Net Weight: | 520 g |
| Content: | 5000 ml |
| P650: | Yes |
| UN3373: | Yes |
| Air Transport: | Yes |
| Road Transport: | Yes |

