You are here:
BlueLine Bag 420417
Quantity
Ex. VAT
Incl. VAT
| 1 | € 111,82 | € 111,82 In stock |
| 5 | € 101,99 | € 101,99 In stock |
| 10 | € 92,35 | € 92,35 In stock |
Price per unit
| Order number: | 420417 |
| Colour: | Blue |
| Colour: | Black |
| External length: | 380 mm |
| External width: | 205 mm |
| External height: | 340 mm |
| Net Weight: | 1060 g |
| Content: | 16000 ml |
| P650: | Yes |
| UN3373: | Yes |
| Road Transport: | Yes |

