You are here:
EPS Box 41 Litres 13006
Quantity
Ex. VAT
Incl. VAT
| 1 | € 52,10 | € 52,10 In stock |
| 5 | € 49,60 | € 49,60 In stock |
| 10 | € 47,49 | € 47,49 In stock |
Price per unit
| Order number: | 13006 |
| Colour: | White |
| External length: | 606 mm |
| External width: | 407 mm |
| External height: | 247 mm |
| Internal length: | 545 mm |
| Internal width: | 346 mm |
| Internal height: | 220 mm |
| Material: | EPS |
| Content: | 41000 ml |
| Transparency: | Non transparent |

