You are here:
EPS box 23L 13005
Quantity
Ex. VAT
Incl. VAT
| 1 | € 16,04 | € 16,04 In stock |
| 5 | € 15,38 | € 15,38 In stock |
| 10 | € 14,78 | € 14,78 In stock |
Price per unit
| Order number: | 13005 |
| Colour: | White |
| External length: | 418 mm |
| External width: | 317 mm |
| External height: | 315 mm |
| Internal length: | 358 mm |
| Internal width: | 257 mm |
| Internal height: | 250 mm |
| Material: | EPS |
| Content: | 23000 ml |
| Transparency: | Non transparent |

