You are here:
Container 15ml 726
Quantity
Ex. VAT
Incl. VAT
| 100 | € 27,46 | € 27,46 In stock |
| 500 | € 23,97 | € 23,97 In stock |
| 1.000 | € 20,57 | € 20,57 In stock |
| 2.500 | € 18,29 | € 18,29 In stock |
| 5.000 | € 16,48 | € 16,48 In stock |
Price per 100 pieces
| Order number: | 726 |
| Colour: | Transparent |
| Colour: | White |
| External length: | 77 mm |
| Material: | Polypropylene |
| Diameter: | 24 mm |
| Content: | 15 ml |
| Transparency: | Completely transparent |
Transparent container 15ml fluid capacity with transparent plastic cap.

