You are here:
Container faeces 30ml 729
Quantity
Ex. VAT
Incl. VAT
| 100 | € 47,88 | € 47,88 In stock |
| 500 | € 41,86 | € 41,86 In stock |
| 1.000 | € 35,91 | € 35,91 In stock |
| 2.500 | € 31,92 | € 31,92 In stock |
| 5.000 | € 28,70 | € 28,70 In stock |
Price per 100 pieces
| Order number: | 729 |
| Colour: | Transparent |
| Colour: | Brown |
| External length: | 110 mm |
| Material: | Polypropylene |
| Diameter: | 29 mm |
| Content: | 30 ml |
| Transparency: | Completely transparent |
Transparent container 30ml fluid capacity with brown plastic cap and attached spoon for easy faeces collection

