You are here:
Tube 10ml red cap 773
Quantity
Ex. VAT
Incl. VAT
| 100 | € 38,48 | € 38,48 In stock |
| 500 | € 36,55 | € 36,55 In stock |
| 1.000 | € 34,83 | € 34,83 In stock |
| 2.500 | € 31,78 | € 31,78 In stock |
| 5.000 | € 28,32 | € 28,32 In stock |
Price per 100 pieces
| Order number: | 773 |
| Colour: | Transparent |
| Colour: | Red |
| External length: | 100 mm |
| Material: | Polypropylene |
| Diameter: | 19 mm |
| Content: | 10 ml |
| Transparency: | Completely transparent |
Transparent tube 10ml fluid capacity with red plastic cap.

