You are here:
Safetybag 165 x 285 Dutch print 460900
Quantity
Ex. VAT
Incl. VAT
| 100 | € 82,83 | € 82,83 In stock |
| 500 | € 74,76 | € 74,76 In stock |
| 1.000 | € 67,02 | € 67,02 In stock |
| 2.500 | € 60,78 | € 60,78 In stock |
| 5.000 | € 58,47 | € 58,47 In stock |
Price per 100 pieces
| Order number: | 460900 |
| Colour: | Transparent |
| Colour: | |
| External length: | 285 mm |
| External width: | 165 mm |
| Internal length: | 135 mm |
| Internal width: | 155 mm |
| Material: | polyethylene |
| Thickness: | 70 mu |
| Closure: | Destructive tape |
| Transparency: | Semi transparent |
| P620: | Yes |
| P650: | Yes |
| UN3373: | Yes |
| Air Transport: | Yes |
| Letterpost: | Yes |
| Road Transport: | Yes |

