You are here:
Green DG container 520001
Quantity
Ex. VAT
Incl. VAT
| 1 | € 17,24 | € 17,24 In stock |
| 5 | € 14,27 | € 14,27 In stock |
| 10 | € 12,00 | € 12,00 In stock |
| 50 | € 10,35 | € 10,35 In stock |
Price per unit
| Order number: | 520001 |
| Colour: | Green |
| Internal length: | 155 mm |
| Internal width: | 64 mm |
| Content: | 500 ml |
| Transparency: | Non transparent |
| P620: | Yes |
| P650: | Yes |
| UN3373: | Yes |
| Air Transport: | Yes |
| UN2814: | Yes |
| Road Transport: | Yes |

